|  | 

Otomoto Paszynin Susz

Citroen DS4

Citroen DS4
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Na zbliżającym się salonie w Paryżu Peugeot zaprezentuje kolejnego DS-a – model DS4. Auto to przerobione nieco C4, które również zadebiutuje na salonie w Paryżu. DS4 ma 4,27 m długości 1,81 m szerokości 153 cm wysokości.

Auto na zewnątrz jest bardzo podobne do C4, różni się zaledwie kilkoma detalami (np aluminiowe felgi z logiem DS), nowy DS4 ma być zdecydowanie bardziej ekskluzywnym pojazdem w porównaniu do C4. Pod maską DS4 znajdziemy kilka typów jednostek napędowych zaczynając od 95 konnego silnika benzynowego o pojemności 1,4 l., diesel ma110 KM, a jego mocniejsza wersja 160 KM.

Silniki współpracować będą z elektronicznie sterowaną skrzynią biegów oraz systemem start&stop z modelu C3. Do wyboru będą też wersje z silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 l. o 3 różnych opcjach mocy do wyboru – mocy: 120 KM, 155 KM i 200 KM.

Cena DS4 auta nie jest jeszcze znana.

Citroen DS4 trafić ma do salonów jeszcze przed końcem roku.

Pozostałe wpisy o samochodach i transporcie:

citroen-ds4

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także

  • Auto komis Horodyszcze

    Auto komis Horodyszcze

    Auto komis Samochód jest dzisiaj niemalże niezbędny do poruszania się po drogach. Zwłaszcza wtedy, gdy nie mieszkamy w większym mieście, a na jego obrzeżach, czy na wsi. Poruszanie się nim jest wygodne i szybkie. Z tych i innych powodów tak wiele osób decyduje się na kupno auta. Niektórzy mają ich nawet kilka. Gdy przychodzi czas

  • Lux auto Morzyczyn

    Lux auto Morzyczyn

    Auta używane Kupno używanego samochodu osobowego w dobrym stanie technicznym to nie lada wyczyn. Wiele osób, które chcą kupić auto odwiedza auto komis. Jest to nadal bardzo popularna metoda wyboru odpowiedniego samochodu dla własnych potrzeb. Miejscem często odwiedzanym przy poszukiwaniu samochodu jest też internet. Portale motoryzacyjne w internecie są bardzo pomocne w poszukiwaniu informacji. Szukając