|  | 

Autogratka

Gokarty

Gokarty
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Chcesz się poczuć niczym kierowca formuły 1 ? Sprawdź na co Cię stać na torze gokartowym.
Wyścigi samochodowe od zawsze fascynowały małych chłopców, młodocianych kierowców czy dorosłych facetów. W szybkiej jeździe samochodem czuje się niezły dreszczyk emocji, który ciężko jest porównać do czegokolwiek innego. Jednak szybka jazda po normalnych drogach może skończyć się nie tyle mandatem co nawet tragicznym wypadkiem, dlatego lepiej porzućmy szybko pomysł o tym by ścigać się ulicami miasta.
Jeśli jednak pragniemy zmierzyć się za kółkiem i sprawdzić kto jest lepszym, szybszym kierowcą możemy udać się na tor gokartowy gdzie nic nie będzie nas ograniczało. Chociaż taka przyjemność nie należy do najtańszych, bo za jazdę gokartami trzeba nieraz słono zapłacić to jednak taka rozrywka jest warta rozważenia.
Najlepiej udać się na sporej wielkości tor, gdzie mierzony jest czas każdego okrążenia, a w pojedynczym wyścigu wziąć udział może nawet kilkanaście osób. Zbierzmy znajomych i sprawdźmy kto jest najszybszy w naszej paczce. Naprawdę, gokarty wywołują uśmiech na twarzy, jest to wspaniała rywalizacja, która spodoba się zarówno męskiej części osób jak i przedstawicielkom płci pięknej. Takie wyścigi są w pełni bezpieczne, nic nikomu się nie stanie, a my wreszcie będziemy mogli przekonać się kto najlepiej radzi sobie w wyścigach samochodowych bez narażania się na jakiekolwiek konsekwencje.
Poza tym gokarty to nie są zwykłe, „zabawkowe samochodziki”, bo prędkości jakie można osiągać siedząc za ich kółkiem dochodzą do kilkudziesięciu kilometrów na godzinę, więc na pewno poczujemy wiatr we włosach !

Pozostałe wpisy o samochodach i transporcie:

gokarty

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także

  • Lux auto Morzyczyn

    Lux auto Morzyczyn

    Auta używane Kupno używanego samochodu osobowego w dobrym stanie technicznym to nie lada wyczyn. Wiele osób, które chcą kupić auto odwiedza auto komis. Jest to nadal bardzo popularna metoda wyboru odpowiedniego samochodu dla własnych potrzeb. Miejscem często odwiedzanym przy poszukiwaniu samochodu jest też internet. Portale motoryzacyjne w internecie są bardzo pomocne w poszukiwaniu informacji. Szukając

  • Auto komis HIT – Autopogodna

    Auto komis HIT – Autopogodna

    Komis samochodowy Czy auto komis to szansa na kupno auta? Czy lepiej może postawić na nowy samochód? No cóż, to pytania, na które odpowiedzi poszukuje zawsze sporo osób. Nic zresztą w tym dziwnego, ponieważ samochód w obecnej dobie to w zasadzie rzecz powszechna. Jeszcze jakieś trzydzieści lat temu auto było luksusem, dzisiaj to podstawowy środek