|  | 

Autogratka

Leasing samochodów dla wszystkich

Leasing samochodów dla wszystkich
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Leasing samochodów dla wszystkich

Leasing samochodów dla wszytskich Leasing samochodowy leasing operacyjny leasing finansowy Leasing to dziś popularna forma finansowania inwestycji. Szczególna popularność zdobył w kategorii pojazdów. Wiele osób wybiera leasing zamiast kredyty samochodowego.

Czy kredyt samochodowy przechodzi do „lamusa” na rzecz leasingu? Z pewnością nie ale ma za to dużą konkurencje. Na czym więc polega leasing samochodów?
Sowo leasing pochodzi od angielskiego słowa leas co w tłumaczeniu na jeżyk polski oznacza dzierżawę. I tym właśnie jest leasing. Leasingodawca przekazuje leasingobiorcy przedmiot, by ten w pełni z niego korzystał. W tym czasie spłaca raty leasingowe, a po zakończeniu umowy, a tym samym zapłaceniu raty staje się jego pełnoprawnych właścicielem. Prawa własności leasingowane przedmiotu przez cały okres umowy należą wyłącznie do leasingodawcy.
W leasing można wziąć prawie wszystko, komputery aparaty fotograficzne czy maszyny rolnicze, jednak szczególną popularnością cieszy się leasing samochodów. Mimo że leasing skierowany jest głównie dla firm, nie ma żadnych norm prawnych mówiąc, że osoby prawne nie mogą wziąć leasingu na własne cele. Zatem leasing samochodów, obecnie jest konkurencją dla kredytów samochodowych, głównie ze względu na koszty, bowiem leasing jest po prostu tańszy.
Leasing samochodów dostępny jest zarówno w bankach jak i firmach, które specjalizują się wyłącznie w tym zakresie. Nie ma również uregulowań co do tego czy leasingowane mogą by pojazdy używane czy nowe. Samochód w leasing można wziąć nawet z komisu.
Aby znaleźć najbardziej korzystny leasing samochodów warto skorzystać z internetowych pomocy. Po co przeglądać oferty samodzielnie i wystarczy skorzystać z rankingów, które klasyfikują najlepsze leasingi. Można również obliczyć ratę leasingowa z pomocą kalkulatora leasingowego. Wystarczy wprowadzić wszystkie dane by za chwilę dowiedzieć się ile wynosi prawdopodobna rata leasingowa.

leasing-samochodow-dla-wszystkich

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także

  • Lux auto Morzyczyn

    Lux auto Morzyczyn

    Auta używane Kupno używanego samochodu osobowego w dobrym stanie technicznym to nie lada wyczyn. Wiele osób, które chcą kupić auto odwiedza auto komis. Jest to nadal bardzo popularna metoda wyboru odpowiedniego samochodu dla własnych potrzeb. Miejscem często odwiedzanym przy poszukiwaniu samochodu jest też internet. Portale motoryzacyjne w internecie są bardzo pomocne w poszukiwaniu informacji. Szukając

  • Auto komis HIT – Autopogodna

    Auto komis HIT – Autopogodna

    Komis samochodowy Czy auto komis to szansa na kupno auta? Czy lepiej może postawić na nowy samochód? No cóż, to pytania, na które odpowiedzi poszukuje zawsze sporo osób. Nic zresztą w tym dziwnego, ponieważ samochód w obecnej dobie to w zasadzie rzecz powszechna. Jeszcze jakieś trzydzieści lat temu auto było luksusem, dzisiaj to podstawowy środek