Sprawdz Komis

O nas


Serwis Sprawdź Komis to największy serwis w Polsce oferujący możliwość sprawdzenia opinii o komisach i sprzedawcach online.
Opinie o komisach dostarczane są przez klientów. Dzięki nam wielu klientów uchroniło się przed kupnem pojazdu z nieznanego źródła. Prosta formuła działania oraz ciągła dostępność serwisu i bazy danych pozwala na ciągłe wykorzystanie usług serwisu z wykorzystaniem wielu nowoczesnych urządzeń oraz systemów. Po to aby wykorzystać nasze narzędzia wystarczy nazwa komisu. Po jej wpisaniu wyświetlą się opinie o podanym komisie/sprzedawcy.

Wszystkie informacje prezentujemy w sposób prosty i zrozumiały dla każdego w postaci opinii tekstowych oraz procentowej oceny komisu. W sposób ciągły i systematyczny uzupełniamy naszą bazę danych i pozyskujemy kolejnych partnerów do współpracy aby spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Zobacz z kim obecnie współpracujemy

Sprawdź Komis to unikalna usługa nie tylko w zakresie dostarczenia informacji o komisach, na naszej stronie znajdziesz informacje które pomogą wybrać Ci właściwe auto. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Sprawdzaj sprzedawców z Sprawdź Komis, sprawdź co o nich wiemy już dziś, to nic nie kosztuje. Jeżeli masz jakieś pytania, napisz do nas poprzez formularz kontaktowy.

Si prega di attivare i Javascript! / Please turn on Javascript!

Javaskripta ko calu karem! / Bitte schalten Sie Javascript!

S'il vous plaît activer Javascript! / Por favor, active Javascript!

Qing dakai JavaScript! / Qing dakai JavaScript!

Пожалуйста включите JavaScript! / Silakan aktifkan Javascript!