|  | 

Auto komis hit

Tachodrive

Tachodrive
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

tachodrive-6Każdy samochód ciężarowy i autobus jeżdżący po naszych drogach musi być wyposażony w odpowiednie urządzenie rejestrujące, najlepiej w cyfrowy tachograf, rejestrujący przebiegi, prędkość i inne parametry jazdy pojazdu.
Wszystkie te dane muszą być regularnie odczytywane i archiwizowane. Wykorzystuje się do tego tachodrive, nowoczesny klucz służący właśnie do tego celu.
Tachodrive ma postać typowego pendrive. Z jednej strony ma specjalne łącze, najczęściej 6-pinowe do podłączenia do tachografu, a z drugiej popularne łącze USB, dzięki czemu możemy bezproblemowo podłączyć do komputera. Nie wymaga również osobnego źródła energii czerpie zasilanie z tachografu lub portu USB w komputerze.
Tachodrive pozwala na szybkie odczytywanie dowolnej ilości kart kierowców i danych z tachografów cyfrowych, występuje najczęściej w dwóch wersjach, STD i EX. Ten drugi, rozszerzony model jest szczególnie polecany dla wszelkiego rodzaju warsztatów oraz służb kontroli i daje większą kontrolę nad pobieranymi danymi.

Pozostałe wpisy o samochodach i transporcie:

tachodrive

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także

  • Auto komis Camaro Zamość

    Auto komis Camaro Zamość

    Auto komis Szukając samochodu do kupienia mamy kilka różnych możliwości. Jednak jak przejrzymy już wszystkie portale internetowe, a żaden samochód w sąsiedztwie nie ma za szybą kartki „na sprzedaż” to musimy wykorzystać inną możliwość, którą jest auto komis. Komis samochodowy jest to miejsce, w którym możemy znaleźć wiele samochodów. Auto komis zarówno pośredniczy w sprzedaży,

  • Lux auto Morzyczyn

    Lux auto Morzyczyn

    Auta używane Kupno używanego samochodu osobowego w dobrym stanie technicznym to nie lada wyczyn. Wiele osób, które chcą kupić auto odwiedza auto komis. Jest to nadal bardzo popularna metoda wyboru odpowiedniego samochodu dla własnych potrzeb. Miejscem często odwiedzanym przy poszukiwaniu samochodu jest też internet. Portale motoryzacyjne w internecie są bardzo pomocne w poszukiwaniu informacji. Szukając