|  | 

Lux auto Morzyczyn

Wypożyczalnia samochodów – Łódź

Wypożyczalnia samochodów – Łódź
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

wypożyczalnia samochodów (3)Wypożyczalnia samochodów – czy warto założyć?

Wypożyczalnia samochodów to wciąż w Polsce nowość. Rozpoczęcie tego biznesu nie jest tanie, ale może być bardzo opłacalne. Z rozwiązania tego korzystają zwłaszcza turyści. Drugą grupą klientów wypożyczalni są biznesmeni. Duże firmy i korporacje często wypożyczają samochody dla swoich klientów lub pracowników, którzy podróżują służbowo. Wynajęcie samochodu generuje bowiem koszty niższe niż np.  podróż taksówką.
Wynajem może być krótko oraz średniookresowy. Ten drugi trwa zwykle kilka miesięcy.  Korzystają z niego np. przedsiębiorstwa, które potrzebują transportu do obsługi konkretnego projektu. Nie muszą wówczas kupować pojazdów, co generuje wysokie koszty.
Największą grupę klientów wypożyczalni samochodów stanowią jednak klienci assistance. Są to firmy ubezpieczeniowe wynajmujące auta dla swoich klientów.
Najwięcej wypożyczalni znajduje się w pobliżu lotnisk i stacji kolejowych. Rodzaj oferowanych samochodów zależy od popytu. Turyści poszukują samochodów nieco większych, klienci indywidualni – wersji ekonomicznych. .

Pozostałe wpisy o samochodach i transporcie:

wypozyczalnia-samochodow-lodz

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także

  • Autokomis Next car Gdańsk

    Autokomis Next car Gdańsk

    W komisie Auto komis to ratunek dla wszystkich tych osób, które chciałby szybko i bezpiecznie kupić samochód. Bardzo dobrze, że takich podmiotów na naszym rynku mamy stosunkowo dużo, bo w ten sposób każdy, kto tylko chce kupić auto, ma realne szanse na nabycie czterech kółek. Samochód w obecnej dobie to już nie luksus, ale w

  • Lux auto Morzyczyn

    Lux auto Morzyczyn

    Auta używane Kupno używanego samochodu osobowego w dobrym stanie technicznym to nie lada wyczyn. Wiele osób, które chcą kupić auto odwiedza auto komis. Jest to nadal bardzo popularna metoda wyboru odpowiedniego samochodu dla własnych potrzeb. Miejscem często odwiedzanym przy poszukiwaniu samochodu jest też internet. Portale motoryzacyjne w internecie są bardzo pomocne w poszukiwaniu informacji. Szukając