|  | 

Autogratka

Samochody dostawcze chłodnie i Używane samochody pożarnicze

Samochody dostawcze chłodnie i Używane samochody pożarnicze
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Używane samochody pożarnicze i samochody dostawcze chłodnie

Lodowisko na kółkach

Masz dosyć swojego samochodu? Uważasz, że jest za mały, taki jak wszystkie inne, że ma za mało możliwości? Cóż, nie jesteś sam- na drogach, po których na co dzień jeżdżą zwyczajne samochody, które prowadzą zwyczajni kierowcy, pojawiają się niecodzienne samochody niecodziennych kierowców.
Używane samochody pożarnicze przekształcone na wozy podróżne to tylko jeden z wielu przykładów niezwykłych pojazdów jakie można zauważyć na drodze. Kierowcy takich pojazdów są jednego zdania- zwykły samochód osobowy, którym jeździ się do pracy i z powrotem, jest nudny. Owocuje to takimi pomysłami, jak samochody dostawcze chłodnie przekształcone w objazdowe lodowiska, busami , które stały się dyskotekami na kółkach oraz wieloma innymi równie ciekawymi „pożeraczami szos”.
Jest to zdecydowanie zjawisko o zadziwiających efektach: ktoś mógłby powiedzieć, że to lekka przesada – w końcu uczciwi kierowcy chcą dojechać w spokoju do domu lub pracy, jednak z drugiej strony – czy takie samochody nie zasługują na szansę? W końcu kto nie lubi jazdy na łyżwach?

Pozostałe wpisy o samochodach i transporcie:

samochody-dostawcze-chlodnie-i-uzywane-samochody-pozarnicze

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także

  • Lux auto Morzyczyn

    Lux auto Morzyczyn

    Auta używane Kupno używanego samochodu osobowego w dobrym stanie technicznym to nie lada wyczyn. Wiele osób, które chcą kupić auto odwiedza auto komis. Jest to nadal bardzo popularna metoda wyboru odpowiedniego samochodu dla własnych potrzeb. Miejscem często odwiedzanym przy poszukiwaniu samochodu jest też internet. Portale motoryzacyjne w internecie są bardzo pomocne w poszukiwaniu informacji. Szukając

  • Auto komis HIT – Autopogodna

    Auto komis HIT – Autopogodna

    Komis samochodowy Czy auto komis to szansa na kupno auta? Czy lepiej może postawić na nowy samochód? No cóż, to pytania, na które odpowiedzi poszukuje zawsze sporo osób. Nic zresztą w tym dziwnego, ponieważ samochód w obecnej dobie to w zasadzie rzecz powszechna. Jeszcze jakieś trzydzieści lat temu auto było luksusem, dzisiaj to podstawowy środek